7 недоліків гри в теніс

Я граю в теніс десятиліттями, і чесно скажу, що я великий ентузіаст. Спорт приносить мені велике задоволення, тримає мене у формі та забезпечує коло спілкування, яке я ціную.

Однак я подумав, що було б корисно перерахувати та дослідити сім недоліків гри в теніс, з якими я стикався. Я маю намір не відштовхувати людей від участі у спорті, а радше дати реалістичну оцінку потенційним негативам.

7 недоліків гри в теніс

Ось сім недоліків занять спортом:

Проблеми з погодою
Пошук інших гравців
Витрати
Травми
Не командний вид спорту
Час тренування та навчання
Пошук судів

Погода

Хоча криті корти існують, у теніс майже завжди грають просто неба. Це ставить вас у залежність від стихії.

Навіть тут, у сонячній Флориді, де я живу, я не можу сказати, скільки разів мої матчі та тренування скасовувалися через дощ. У літні місяці спека та вологість також можуть бути тут великою проблемою.

У більш північному кліматі можуть бути й інші погодні небезпеки, з якими потрібно боротися, і температури можуть бути фактично занадто низькими, щоб грати протягом великих шматків року.

Порівняйте це зі спортом у приміщенні, таким як баскетбол, бадмінтон, сквош і настільний теніс, де погода не має значення.

Пошук інших гравців

Теніс вимагає точної кількості гравців для роботи. Для одномісного потрібно двоє, а для двомісного – четверо. Непарні числа проблематичні.

На практиці це означає, що ваші друзі з тенісу мають бути надійними людьми, тому що якщо хтось не приходить грати, це впливає на всіх.

Це також допомагає, коли гравці, які беруть участь, мають однакові стандарти. Гра з або проти людей, які мають дуже різний рівень навичок, може підірвати задоволення.

Інколи найлегше просто приєднатися до клубу чи команди, де, сподіваємося, буде достатньо велика кількість гравців, щоб знайти відповідних людей для боротьби.

Витрати

Теоретично теніс є відносно доступним видом спорту. Однак на практиці витрати часто зростають.

Витрати, безумовно, вищі, якщо ви приєднуєтеся до клубу чи команди та платите членські внески, але навіть без цього вони можуть бути значними. Ракетки, взуття, одяг, сумки, м’ячі, відповідний одяг і безліч інших аксесуарів коштують грошей і не обов’язково дешеві.

Також можуть бути менш помітні витрати, такі як подорожі. Можливо, вам доведеться їхати за місто, якщо ви берете участь у турнірах чи змаганнях, навіть доведеться розщедритися на ночівлю.

Травми

Травми є професійною небезпекою, коли мова йде про теніс. Вони можуть трапитися в будь-якому віці, але, як свідчить мій досвід, вони стають більш поширеними, коли ви стаєте старше.

Більшість травм, як правило, незначні за своєю природою і можуть бути виправлені відпочинком і відновленням. Однак більш серйозні захворювання можуть потребувати медикаментозного лікування, наприклад, фізіотерапії або навіть хірургічного втручання.

Приклади поширених тенісних травм, з якими я сам стикався, є:

Тенісний лікоть (настільки поширений, що його назвали на честь цього виду спорту!)
Розрив ротаторної манжети
Біль у колінах
Розтягнення литкового та ахіллового сухожиль
Біль у спині
теніс
Розтягнення зап’ястя

Не командний вид спорту

Деякі люди люблять товариськість і почуття взаємозалежності, яке супроводжується перебуванням у великій спортивній групі, наприклад у футбольній, футбольній або баскетбольній команді.

Члени більшої команди часто беруть на себе різні ролі, і зазвичай є капітан, який очолює. Гравці зазвичай спілкуються один з одним і іноді спілкуються поза спортом.

Гра в теніс зазвичай означає гру в одиночному або парному розряді. Навіть якщо ви представляєте більшу команду, ваш час на майданчику ви проводите або самостійно, або з партнером.

Почуття самовпевненості часто може бути важливішим у тенісі, ніж командна робота. Особливо одиночна гра може бути напруженою та самотньою справою, особливо якщо ви програєте.

Тренування та час навчання

Вивчення спорту може бути неприємним і тривалим процесом для новачка. Значна частина позиціонування, ударів, стратегії та тактики в тенісі може здаватися нерозумною. Такі удари, як подача та бекхенд, не здаються природними, коли ви вперше з ними стикаєтесь.

Це вимагає багато тренувань і досвіду, щоб стати компетентним у спорті. Однак правда полягає в тому, що незалежно від того, наскільки ви досвідчені, завжди є місце для вдосконалення, а це, як правило, означає більше тренувань.

Тренування може бути цікавим і відносно доступним, якщо ви робите це як учасник групи. Однак, якщо вам потрібна індивідуальна допомога, це стає набагато дорожчим.

Виявлення судів

Залежно від того, де ви живете, знайти корти для гри може бути відносно легко або дуже важко.

У деяких містах є чудові тенісні споруди з великою кількістю доглянутих і безкоштовних або недорогих варіантів гри. Інші, однак, пропонують набагато більш обмежені можливості. Боротьба з пошуком місця для гри або потрапляння на невідповідні або погано доглянуті корти може бути дуже розчаровує.

Приєднання до клубу може полегшити роботу, але часто це недешевий варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *