5 найкращих пас-рашерів у НФЛ

Як порівняти велич різних оборонних позицій?

Футбол — це вид спорту, який викликав суперечки та суперечки про те, які гравці кращі за інших. Існує так багато позицій, які можна використовувати різними способами, що важко визначити, хто в першу чергу впливає на ігри частіше та на вищому рівні, ніж інші. Сейф може мати 8 перехоплень за сезон проти лайнмена, який має 16 мішків. Хто може визначити загальний статус гравця з такою різною продуктивністю з багатьох позицій, які використовуються різними способами?

Я вважаю зрозумілим, що традиційно є позиції, які є важливішими за інші на стороні захисту м’яча, з гравцями, що виходять за межі, які змінили гру через свою особисту велич протягом історії. Захисні прийоми завжди будуть менш важливими, ніж швидкий пас чи корнербек, незважаючи на те, що Аарон Дональд є одним із найкращих захисників, яких коли-небудь бачив світ. Саме через це цей список не матиме такої різноманітності, якої ви бажаєте або очікуєте, але через вплив позиції в обороні всі п’ять гравців, до яких я буду звертатися, є фахівцями з пасу.

Мої міркування щодо вибору п’яти пас-рашерів у тому, що в сьогоднішній грі НФЛ обертається навколо захисника та здатності передавати м’яч. Це причина того, що в середньому найбільш високооплачуваною є позиція захисника, за якою йдуть позиція лівого підкату та паси. QB є найважливішим, за ним йдуть хлопці, які його захищають, і хлопці, які йдуть за ним.

У НФЛ неможливо уникнути постійної присутності пас-рашера. Ви можете кинути в інший бік, ніж оборонний захисник, і також можете спланувати уникнення захисника, але пас швидкий, що приходить під час кожної окремої гри. Єдиний спосіб зупинити їх — не дати їм пройти.

Отже, з огляду на це, ось мої п’ять найкращих захисних гравців у НФЛ на даний момент.

Джої Боса

Джої Боза протягом усієї своєї кар’єри хвилювався травмами, особливо після того, як наразі зіграв лише 16 ігор у 2 із 5 сезонів у НФЛ. Але, незважаючи на його занепокоєння травмами, Боза зараз є одним із найбільших гравців у НФЛ. Відтоді, як увійшов до НФЛ, Боза був машиною для мішків, віддаючи в середньому трохи менше одного мішка за гру, оскільки він був обраний третім у загальному заліку в 2016 році. Боса також є руйнівним, коли він не записує мішок, в середньому трохи менше двох ударів захисника за гру в своєму кар’єра.

Коли Боза грає, Чарджерс є одним із найскладніших захистів у лізі. Насправді, з моменту драфтування Бози в 2016 році Чарджерс входили до 10 найкращих захисників 4 з 5 сезонів. Боза одноосібно допоміг «Чарджерс» подолати їхні проблеми з обороною, зареєструвавши двозначні суми в 3 з 5 сезонів.

Немає сумніву, що Боза — це сила, з якою він на полі, але якщо він хоче піднятися в цю таблицю лідерів, йому доведеться попрацювати над своїм здоров’ям і бути доступним у день гри.

Халіл Мак

Халіл Мак, здається, трохи втратив перевагу після того, як залишив Окленд. Останніми роками він не реєстрував двозначних мішків і мав занепокоєння щодо травм у 2021 році. Однак, якщо ми подивимося на розширену статистику, Мак так само домінує, як ніколи. Мало того, що Мак все ще може кинути паса, він також чудово обороняється. Будучи найстаршим гравцем у цьому списку, він регулярно змагається з іншими за перше місце в НФЛ як найкращий захисний гравець року.

До того, як Мак отримав травму в 2022 році, у нього було 6 мішків у 7 іграх, а також 19 підкатів із 6 втраченими ярдами. Можливо, він не той гравець, яким був в Окленді, але Мак все одно є жахливою силою, з якою потрібно рахуватися.

Оскільки Мека нещодавно обміняли в Лос-Анджелес Чарджерс, його пара з раніше згаданим Бозою стане видовищем, яке потрібно побачити. Обидва з них разом легко є найкращим дуетом у НФЛ, що пасує.

Майлс Гаррет

Мабуть, Майлз Гарретт може бути десь у першій трійці цього списку будь-якого року. Після того, як він був обраний першим у загальному заліку на драфті НФЛ 2017, він був не чим іншим, як абсолютним монстром на полі. Його перша гра в НФЛ була звільненою, і відтоді він ніколи не озирався назад.

У Майлза два сезони потенційного захисника року були зірвані через проблеми. Перший – коли він побив Мейсона Рудольфа по голові власним шоломом у 2019 році, а потім ще раз, коли він підхопив COVID у 2020 році й так і не повернувся до форми після того, як хвороба перешкоджала його диханню. Незважаючи на те, що він пропустив кілька ігор протягом кількох сезонів, він публікував лише однозначні цифри у своєму сезоні новачка.

Ґарретт уже побив рекорд «Браунів» за один сезон, коли він записав 16 мішків у 2021 році, і, здається, він тільки покращується. Він потужний, швидкий, спритний, у нього чудові руки та вигин. Він абсолютний митець і показав, що знає, наскільки він хороший, зі своїм кладовищем QB на Хелловін. Майбутнє для Майлза, безсумнівно, включатиме нагороду DPOY в якийсь момент і, можливо, навіть досягнення рекордів, якщо він зможе залишитися на полі протягом 17 ігор.

Т. Дж. Ватт

Найновіший гравець року в обороні посідає друге місце в загальному заліку. Ті Джей Уотт – абсолютний монстр. Незважаючи на труднощі нападу «Стілерс», здавалося, що Ватт кілька разів зміг домогтися перемоги своєї команди, роблячи стрип-секи та змушені мацати, щоб поодинці вигравати ігри знову і знову. Він постійно стає кращим з року в рік і намагається залишити спадщину свого старшого брата як одного з найкращих захисників усіх часів.

Можна посперечатися про те, як Ті-Джей запланований відкритий, але те, чого йому не вистачає в плані подвійної команди, він компенсує чистою хваткою рукою та здатністю грати. Він регулярно форсує мацання, відбиває паси, а тепер двічі очолив лігу в мішках, зрівнявши історичний рекорд лише в 15 іграх із 22,5 у 2021 році. Це досягнення принесло йому першу нагороду захисника року.

«Стілерз» збирається відновити свою кар’єру після того, як Бен Ретлісбергер пішов на пенсію, але, схоже, новим обличчям «Піттсбург Стілерз» стане Ватт. Він втілює культуру та бренд Піттсбурга, який колись прославили такі хлопці, як Мін Джо Грін, Джек Ламберт і Мел Блаунт. Він не досяг потенціалу того, що зробив його брат Джей Джей, але його кар’єра ще не почалася.

Аарон Дональд

Захисник номер один у цьому списку і, можливо, найкращий захисник усіх часів – Аарон Дональд. Я знаю, про що ви думаєте, Дональд не може бути найкращим захисником усіх часів, і я згадував про це у своїй статті про 10 найкращих гравців за всю історію , але я думаю, що він швидко наздоганяє Лоуренса Тейлора, і вони є зараз лише двоє в розмові.

Дональд повинен зробити те, чого не робить жоден гравець у цьому списку; грати зсередини лінії. Так, він час від часу переміщався по лінії для різних пакетів, але в кінцевому підсумку Дональд є захисником, а не крайнім або зовнішнім захисником, як четверо інших, перерахованих вище.

Через це Дональд стикався з подвійною командою, а часом і з потрійною командою, у кожній грі. Незважаючи на це, Дональд є тричі отримувачем DPOY, який один раз очолював лігу в мішках і двічі боровся за поразку. Він технічно здоровий, шалено сильний і на 100% абсолютно нестримний у ситуації один на один. Жоден захисний підкат ніколи не робив того, що він робив на тому рівні, на якому він це робить.

Дональду залишилася одна нагорода DPOY від того, щоб стати єдиним рекордсменом за найбільшою кількістю в історії НФЛ. Його послідовність у грі може дозволити йому зробити саме це, якщо чутки про його достроковий вихід на пенсію не правдиві. Незважаючи ні на що, Дональд уже є майбутнім першим членом Залу слави, навіть маючи лише 8 років у лізі, і для мене він найкращий захисник у НФЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *