Бейсбол

П’ять найпотворніших футболок MLB усіх часів

Немає спортивних сувенірів, які користувалися б більшим попитом, ніж майки. Спортивні колекціонери та фанатики завжди шукають найкрасивіші та найрідкісніші майки на ринку. Ці предмети можуть продаватися від сотень до тисяч доларів, починаючи від спортивних футболок і закінчуючи обмеженими випусками.

Якби ви відвідали веб-сайт спортивного аукціону, ви, безсумнівно, побачили б багато футболок MLB, які коштують великі гроші. Найкрутіші футболки або ті, що належали відомому гравцеві, часто є тими, від яких фанати божеволіють.

Однак є чимала частка трикотажу, яка є надто потворною, щоб мати її навіть у найбільших колекціонерів. Ми розглянемо деякі з найпотворніших форм MLB в історії ліги.

1975-1986 Х’юстон Астрос

У 1975 році компанія Astros представила новий колір веселки для своїх футболок. Астрос намагалися оновити та революціонізувати дизайн своєї команди. На жаль, вони промахнулися.

Дивна червона, жовта та оранжева веселка виглядає потворно з білою частиною. А чорний комір просто надає трикотажу відчуття подвійності. Це ніби вони взяли верхню половину одного трикотажу і зшили її разом з нижньою половиною іншого. Розміщення зірки та назви команди лише погіршує вигляд. Також можна сказати, що це виглядає так, ніби сонце викинуло на торс гравців.

Футболка не надто сподобалася фанатам Astro. Шанувальникам MLB загалом дизайн не сподобався. Сучасні Astros носили цю форму для ретроспективних ігор, і деяким фанатам подобається дизайн. Але здебільшого ці майки запам’ятаються як досить потворні.

Дивна червона, жовта та оранжева веселка виглядає потворно з білою частиною. А чорний комір просто надає трикотажу відчуття подвійності. Це ніби вони взяли верхню половину одного трикотажу і зшили її разом з нижньою половиною іншого. Розміщення зірки та назви команди лише погіршує вигляд. Також можна сказати, що це виглядає так, ніби сонце викинуло на торс гравців.

1982-1986 Чикаго Уайт Сокс

Ця форма досить добре відома багатьом фанатам. Представлені в 1982 році, ці майки були спробою модернізувати команду. Все, що ця уніформа робила, це робила команду та гравців дурними.

Дивна колірна схема та розташування кольорів були просто потворними. Просто мати слово “sox” на футболці було не найкращим способом представити команду. Майте на увазі, що є дві команди з “Sox” у назві. Найжахливішим був номер на штанині. Це була жахлива спроба спробувати щось нове, і це було просто жахливо. З цими уніформами було багато не так.

Сучасні Уайт Сокс час від часу повертали ці майки, і вони зберегли своє визнання. Однак жодна команда не повинна повторити помилку виготовлення цих форм.

1999 Pittsburgh Pirates

У ніч під назвою «Поверни час наперед» Пірати витягли ці майки. Метою було продемонструвати футуристичну форму. На жаль, ці вбрання не випромінювали нічого, крім поганих настроїв про те, що чекає майбутнє.

Для початку ці трикотажні вироби були в основному майками. Бейсбольні футболки не повинні мати наддовгих рукавів, але ці рукава були коротшими, ніж прийнятно. Потім був жахливий червоний колір. Він дуже потворний і не збігається з кольором логотипу Pirates. Здається, вони просто вибрали червоний колір з капелюха. Логотип навіть не по центру спереду, а штани смугасті. Ці майки точно не виглядають футуристично.

Не дивно, що ці футболки прослужили лише одну гру. У них стільки проблем, що будь-який гравець повинен боятися носити цю форму.

1993 Florida Marlins

У першому сезоні Marlins були представлені ці яскраві майки. Не дивно, що наступного сезону команда позбулася цієї форми.

Ці бірюзові трикотажні вироби були надзвичайно яскравими та палили очі будь-кому, хто дивився на них. Білі штани допомогли стримати потворність майки, але не зовсім полегшили проблему. Яскраво-бірюзовий капелюшок погіршила наряд. Загалом ця майка надто гучна та яскрава для гри в бейсбол.

1976 Чикаго Вайт Сокс

Уайт Сокс вдруге з’являється в списку зі знаменитими шортами, які носили в сезоні 1976 року. Багато вболівальників вважають цю форму однією з найгірших в історії MLB.

Найбільша проблема в тому, що гравці ходять у шортах. Хоча під час бейсбольних ігор може бути дуже жарко, шорти точно не є гарною альтернативою. Як хтось може ковзати, не травмуючись? Високі шкарпетки і трикотаж з коміром тільки додають смішності. Жодна команда не буде виглядати страхітливо в цій формі. Коли ти одягнений як група бойскаутів, суперника важко налякати

Ця знаменита помилка тривала лише одну гру, тож принаймні вболівальникам не довелося бачити подібні речі знову. Якщо ці трикотажні вироби навчили чогось майбутні бейсбольні команди, це те, що ні в якому разі не можна носити шорти, щоб грати в бейсбол. Просто надіньте штани та грайте в спеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *