Баскетбол

П’ять найпотворніших футболок НБА всіх часів

Баскетбол, безсумнівно, є одним із видів спорту, які найшвидше розвиваються, не лише в Сполучених Штатах, а й у всьому світі. У багатьох країнах Європи, Азії та Африки створюються ліги від любителів до професійних.

У зв’язку з розвитком спорту популярність продажу пам’ятних речей НБА також зросла. Багато реліквій історії НБА з’являються на деяких з найбільших аукціонних сайтів у світі. І ці реліквії приносять великі гроші. Фанати НБА готові придбати будь-яку частину історії НБА, щоб додати її до своєї колекції, починаючи від футболок, які носили на іграх, закінчуючи взуттям, яке носили на іграх, і навіть окулярами Каріма Абдул-Джаббара, які носили на грі.

Але, як і в більшості речей, є деякі відхилення. Є речі, які не захочуть навіть найбільші шанувальники. У випадку з НБА цей випадок – це потворні майки. У цій статті ми розглянемо деякі з найпотворніших футболок НБА, які коли-небудь надягали на спин

1. 2010 Шарлотт Бобкетс

Початком списку є, мабуть, одна з найгірших франшиз в історії НБА: Шарлотт Бобкетс. У 2010 році Bobcats провели “Ніч Наскара”. Ця подія поєднала NBA та NASCAR лише на одну ніч. На жаль, цей сплав спорту стався і на майданчику.

«Бобкетс» носили свої звичайні футболки на домашньому майданчику (які досить потворні), але вони додали картатий прапор збоку. Це досить дивна суміш. Картатий прапор обведений помаранчевим кольором, що їм зовсім не підходить. Майки також мають сіру смужку. Смужки та картатий прапор на одній футболці? Звучить як модний вибір малюка.

Бобкетс фактично взяли свої домашні футболки та приклеїли картатий прапор збоку в похмурій спробі зробити це на тему NASCAR. Незважаючи на те, що ці трикотажні вироби були одягнені лише одну ніч, вони могли б докласти трохи більше зусиль, щоб вони виглядали гарно.

2. 2012 Мемфіс Гріззліс

«Мемфіс Гріззліс» носив ці майки на честь команди ABA 1970-х років «Мемфіс Тамс». Тамс проіснував з 1970 по 1975 рік у складній АБА. Вони змінили багато назв, як-от «Профі», «Звуки» та «Кігті». То чому «Мемфіс Гріззліс» покарали глядачів цими жахливими футболками від команди, яка навіть не змогла зберегти постійну назву?

Здається, що ці футболки випромінюють атмосферу Сіетл Суперсонік, а не Мемфіс Там. Ігноруючи це, джерсі — це огидний жовтий топ із грубо-зеленими шортами. Ці два кольори абсолютно не поєднуються. Так, це були кольори Tams у 1970-х, але це були 1970-ті. Ці кольори не працюватимуть у 2010-х. Вони могли принаймні мати однаковий колір для шортів і топів. Деякі гравці вирішили носити зелені туфлі, які пасували до шортів, що було єдиною частиною футболки, яка фактично відповідала.

Можливо, для Грізлі було приємно провести вечір, щоб згадати стару Лігу ABA, але вони могли згадати стару команду іншим способом. Ця форма була не найкращою.

3. Лос-Анджелес Кліпперс 2006-2008

У нас є ще одна команда, яка спробувала віддати належне старій команді. «Кліпперс» хотіли вшанувати «Баффало Брейвс», що було їхньою попередньою назвою в 70-х. Вони вирішили одягнути старі майки. Зараз помаранчевий — це колір, який можуть використовувати лише кілька команд. На жаль, Кліпперс не змогли стати однією з цих команд.

Самого помаранчевого кольору достатньо, щоб будь-хто відвів погляд. Діагональна лінія навіть не відцентрована, і вона має дивну суміш чорного, білого та оранжевого. Чому б не зробити в одному або навіть двох кольорах? Потім вони кинули на нього логотип Braves. А спереду все ще написано «Баффало»? Як можна дізнатися, що ці гравці — «Кліпперс»? Багато вболівальників можуть бути збиті з пантелику, чому тут написано «Баффало», коли там немає баскетбольної команди.

Ці майки не були хорошими. Це мало б сенс, якби вони були вилучені після однієї-двох ігор. Але «Кліпперс» іноді носили їх протягом двох сезонів! Слава Богу, команда провела ребрендинг.

4. 2011-2012 Торонто Репторс

Це добре, щоб підтримати військовослужбовців та ветеранів. Нерідко північноамериканські команди носять майки, щоб вшанувати цих людей. І хоча деякі команди мали справді чудові військові майки, то «Торонто Репторс» — ні.

«Репторс» спробували одягнути ці камуфльовані майки, але вони зовсім не схожі на справжні. Камуфляж знятий, а передня частина просто нудна. Трикотаж просто набрид. Інші команди робили справді круті речі з військовими формами, але «Репторс» просто наклали жахливий камуфляж на футболку та провалили це. Це могло бути дуже круто, але вони просто провалилися.

У той час як багато команд виготовляли яскраві майки, «Репторс» зробили надто прості. Безсумнівно, команда винесла уроки з цієї помилки. Сподіваюся, вони матимуть кращі майки військової тематики.

5. 2001 Даллас Маверікс

Завершуючи цю статтю, багато хто вважає найгіршу футболку НБА всіх часів. У 2001 році власник Mavericks Марк Кубан вирішив поекспериментувати з футболками. Він вирішив використовувати власний Dri-FIT від Nike. Цей Dri-FIT надав футболці металевого вигляду. Металевий вигляд не був таким популярним, як сподівався Кубін.

Металевий вигляд просто…жахливий. Це непривабливо, а форма навіть не схожа на майку. Трикотажні вироби виглядають легкими і ніби зроблені з олов’яної фольги. Деякі шанувальники назвали їх схожими на сірі мішки для сміття. Немає навіть інших кольорів, які б збалансували образ. Одяг просто однотонний сірий. Можливо, Кубан намагався зробити футболки такими потворними, щоб захист відводив погляд, а Маверікс отримували легші удари.

Не дивно, що цю форму ненавиділи вболівальники. Кубінець витягнув футболку лише після однієї гри. Хоча вони протрималися лише одну гру, вони залишилися в історії НБА як одні з найпотворніших футболок, які коли-небудь виготовлялися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *