П’ять найкращих атакуючих захисників в історії НБА

Реджі Міллер

Реджі Міллер – це визначення клатч-виконавця. Він сяє найяскравіше в найнапруженіші моменти. Четверта чверть – це зазвичай «Час Міллера», оскільки він має тенденцію домінувати, коли гра стоїть на лінії.

Він також був плідним триочковим фахівцем у той час, коли триочковий не так цінувався, як сьогодні. Міллер був стрілком найвищого рівня, і він найбільш відомий своїм триочковим ударом, який привів до сьомої гри у фіналі Східної конференції 1998 року. Він також набрав вісім очок за дев’ять секунд у першій грі півфіналу Східної конференції 1995 року.

Міллер займає четверте місце в історії ліги за триочковими кидками з 2560. Він також є п’ятикратним учасником усіх зірок, членом Залу слави та членом Dream Team II. Його середні результати за кар’єру становлять 18,2 PPG, 3,0 RPG і 3,0 APG.

Аллен Айверсон

Аллен Айверсон є одним із найкращих маленьких гравців в історії НБА. Він приєднався до таких гравців, як Нейт «Крихітний» Арчібальд, Ісайя Томас, Спад Вебб і Маггсі Богуз, став одним із найвідоміших маленьких чоловіків у лізі. Айверсон також мав величезний культурний вплив на лігу, оскільки він приніс культуру хіп-хопу в лігу через свою музику та манеру одягатися.

Він був одним із найкращих гравців один на один усіх часів. У нього був вбивчий кросовер, який заворожував суперників. Його кросовер був настільки смертоносним, що одним із найвідоміших моментів Айверсона було те, що він зробив кросовер і забив Майкла Джордана. Айверсон досяг свого піку в 2001 році, коли виграв нагороду MVP ліги та привів «Сіксерс» до їхнього першого фіналу з 1983 року. Він очолював команду, повну рольових гравців, окрім «Репторс» на чолі з Вінсом Картером і «Репторс» на чолі з Гленном Робінсоном, Реєм Алленом і Семом Кесселом. Баксів.

Айверсон — одноразовий найпопулярніший гравець, 11-разовий учасник усіх зірок, член Залу слави та член чоловічої олімпійської збірної Сполучених Штатів з баскетболу 2004 року. Його середні результати за кар’єру становлять 26,7 PPG, 6,2 RPG і 3,7 APG.

Дуейн Вейд

Дуейн Вейд був п’ятим вибором легендарного драфт-класу НБА 2003 року. До цього класу входили Леброн Джеймс, Кармело Ентоні та Кріс Бош. З самого початку Вейд вже був хорошим гравцем. У своєму дебютному сезоні він набирав у середньому 16,2 очка за один матч, 4,0 очка за один удар і 4,5 очка за один матч.

У другому сезоні Уейда «Хіт» придбає Шакіла О’Ніла за пакет, до якого входять Керон Батлер, Ламар Одом, Браян Грант і майбутній вибір першого раунду драфту (Джордан Фармар). Це забезпечило Вейду внутрішню присутність ветерана, що призвело до чемпіонства на третьому році навчання. Вони обіграли «Маверікс», які очолювали Дірк Новіцкі.

Вейд об’єднав зусилля з Леброном Джеймсом і Крісом Бошем у 2010 році. Результатом партнерства стало чотири виступи у фіналі та два титули. Вейд — один раз MVP фіналу, 13-разовий гравець усіх зірок, член Залу слави та член чоловічої олімпійської збірної Сполучених Штатів з баскетболу 2004 року. Уейд має середні результати за кар’єру 22,0 PPG, 4,7 RPG і 5,4 APG.

Кобі Браянт

Every kid in the 90s wanted to be “like Mike.” This included a young Kobe Bryant. The 90s had a crop of “next Michael Jordans.” This included Harold Miner, Jerry Stackhouse and Vince Carter, yet none came closer than Kobe Bryant.

Кобі не тільки мав подібний лисий вигляд, він також копіював багато рухів і манери Джордана. Він був настільки близький до Майкла Джордана, наскільки ми ніколи не були. Як і Джордан, Брайант був вбивцею найвищого рівня, і він сяяв найяскравіше, коли ставки були найвищими.

У Браянта було 5 титулів НБА, 2 MVP фіналу, 1 MVP регулярного сезону та 18 матчів усіх зірок. Його середні показники за кар’єру становили 25,0 PPG, 5,2 RPG і 4,7 APG.

Майкл Джордан

Майкл Джордан, якого багато хто вважає найкращим за всі часи, є одним із найкращих атакуючих захисників на баскетбольному майданчику. Джордан мав багато якостей, які робили його великим. У нього був майже 7-футовий розмах крил, 48-дюймовий вертикальний стрибок і його зріст 6’6″.

Він рано став відомим своїми злісними данками в епоху, коли було багато великих центрів. Він також був відомий тим, що популяризував згасаючий знімок. Джордан був скрізь у 80-х і 90-х роках, оскільки він мав численні підтримки таких компаній, як McDonald’s, Coca-Cola, Gatorade і Hanes. У нього навіть був фільм разом із Багзом Банні під назвою « Космічний джем » .

Джордан мав 6 титулів НБА, 6 MVP фіналів, 5 MVP регулярного сезону та 14 матчів усіх зірок. Його середні показники за кар’єру становлять 30,1 PPG, 6,2 RPG і 5,3 APG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *