Пояснення про спеціальні футбольні команди НФЛ

Що таке спеціальні команди в НФЛ?

Коли ми говоримо про спеціальні команди в НФЛ, ми маємо на увазі підрозділи, які беруть участь у іграх з ударами. Інший погляд на це полягає в тому, що спеціальні групи – це будь-які підрозділи, які не є наступальними чи оборонними.

Коли ви думаєте про найкращих гравців НФЛ у лізі сьогодні, швидше за все, ви думаєте про квотербека, ранінгбека чи широкого гравця. Можливо, якщо ви особливо проникливий уболівальник, ви розглядаєте кілька захисних гравців у суміші. Однак спеціальні команди в НФЛ не менш важливі, і ці гравці можуть зробити різницю між перемогою та поразкою.

Команди наймають відданих тренерів і спеціалістів-гравців і щотижня проводять години на зустрічах і кіносеансах, плануючи, що станеться, коли на полі немає нападу чи захисту.

Ця стаття пояснює основи гри спеціальних команд у НФЛ та американському футболі, щоб ви могли зрозуміти, що ви бачите на полі щонеділі.

Хто грає в спеціальних командах у футболі?

Ключові гравці спеціальних команд у футбольній НФЛ включають:

Кікер
гравець
Тримач
Long Snapper
Повернення ногою
Пунт Ретурнер
навідник
Особистий захисник

Майже будь-який гравець зі списку НФЛ може брати участь у спеціальних командах. Команди НФЛ можуть мати максимум 53 гравці у своїх активних складах, але можуть одягати лише 46 для гри. Немає глибокої лави, як у студентському футболі. Це означає, що більшість гравців виходять на поле під час гри, а ті, хто не грає багато в нападі чи захисті, повинні будуть брати участь у спеціальних командах.

Стартери та зіркові гравці також можуть поповнити спеціальні команди. Єдиний гравець у складі НФЛ, якому зазвичай заборонено виступати як гравець спеціальних команд, — це стартовий захисник. Відомо, що навіть резервні захисники виходять на поле в спеціальних командах, хоча це не часто.

Гравці спеціальних команд у НФЛ

Ось розбивка найважливіших ролей у спеціальних командах:

Кікер

Забиває філдголи та додаткові очки. Зазвичай починається, але не завжди. Іноді гравець із сильною ногою виконує початковий удар. Нападаючий, мабуть, є найважливішим гравцем спеціальних команд, і зазвичай він є найкращим бомбардиром команди. Надійний кікер, який пробивається в зчепленні, виграв багато ігор НФЛ.

гравець

Панти, і зазвичай утримується для філд-голів. Хороший гравець може закріпити напад противника глибоко на своїй території та допомогти змінити темп гри. Особливо в іграх, які виявляються захисними, хороший гравець може визначити різницю між перемогою чи поразкою.

Long Snapper

Це фахівець, який нічого не робить, окрім як кидає киди з гри, додаткові очки та панти. Наймаючи відданого гравця на цій посаді, команда гарантує, що у вирішальних ситуаціях на полі є кваліфікована людина, а також гравець, який має час протягом тижня працювати з пантером і кікером.

Тримач

У НФЛ гравець, який тримає філдголи та додаткові очки, зазвичай є гравцем. У минулому команди часто обирали резервного захисника, тайт-енду або широкого приймача як холдера. Сьогодні є кілька важливих причин, чому гравці вважають за кидки з гри , і він є найкращим вибором для цієї ролі.

навідник

Каноніри входять до складу загону. Вони розділяються, як широкі приймачі, і це їхнє завдання якомога швидше пройти по полю, щоб зробити підкат. Команда, що повертає пант, призначить одного або кількох гравців, щоб зупинити їх, і битви між цими гравцями є одними з найзапекліших у футбольній грі.

Особистий захисник

Ці гравці є частиною команди, що грає на ногах. Їх робота полягає в тому, щоб забрати будь-яких рашерів, які пройшли через лінію, і заблокувати їх, перш ніж вони досягнуть гравця. Вони також відіграють керівну роль у команді пантів, забезпечуючи правильність персоналу, викликаючи блокувальні завдання та навіть викликаючи кількість знімків.

Спеціальні команди Pro Bowl

Є місце Pro Bowl лише для спеціальних команд. Людина, яка заслужила цю честь, вирізняється у виконанні ударів і ударів, і часто є капітаном спеціальних команд у своїй команді.

Підрозділи спеціальних команд у НФЛ

Ось підрозділи спеціальних команд, які ви побачите в грі NFL:

Стартова команда

Протягом останніх років було внесено кілька змін до правил НФЛ щодо покриття ударів, але ідея залишається незмінною. Завдання гравця полягає в тому, щоб кинути м’яч у поле, поки 10 хлопців біжать, щоб зробити підкат. Насправді це одна з найжорстокіших ігор у футболі. Ви можете уявити собі зіткнення, які можуть статися, коли чоловіки вагою від 200 до 250 фунтів біжать якнайшвидше на таких же великих чоловіків, що біжать у протилежному напрямку.

Команда повернення ударів

Спеціалізований підрозділ, призначений для повернення ударів. Як правило, це означає фахівця з повернення та десять блокуючих, кожен із яких має вишикуватися згідно з правилами. Хороша одиниця повернення може допомогти нападникам і дозволити їм розпочати свої заїзди з хорошої позиції на полі.

Найважливішим гравцем тут є той, хто повертає удар. Він повинен бути швидким, рухливим, міцним і розумним, мати сміливість, щоб стрімголов кинутися на зустрічну зону покриття, і мудрість, щоб знати, коли погодитися на тачбек.

Команда очок

Довгий сніпер і пантер є ключовими гравцями в команді пантів. Завдання гравця полягає не тільки в тому, щоб вибити м’яч так далеко, як він може, хоча часом це може бути метою. Він також повинен знати про положення на полі та намагатися поставити м’яч якомога ближче до лінії воріт.

Як і в команді, що грає з гри, гравці команди, що грає з м’ячем, повинні вишикуватися відповідно до стандартних процедурних правил нападу. Як правило, це означає п’ятьох лайнменів, двох блокуючих на флангах, «персонального захисника», який вишиковується перед гравцем, і двох гравців, розділених по ширині, які називаються «канонірами». У випадках, коли команда з удару повинна захищати від сильного ривка, вони можуть залучити артилеристів як додаткових блокувальників.

Команда повернення Punt

Як випливає з назви, ця команда виконує та повертає панти. Знову ж таки, ключовим гравцем є гравець, який повертає, який часто є тим самим гравцем, який використовується для виконання ударів у відповідь. Майже настільки ж важливими є рейшери, які вибудовуються, щоб блокувати пант.

Більшість команд, які повертаються, встановлюють баланс між створенням хорошого повернення та намаганням залучити рашерів для можливості заблокованого панта. Іноді вони схиляють чашу терезів у будь-яку сторону, йдучи ва-банк за блок і мінімізуючи ймовірність хорошого прибутку. Це може здатися необачним, але заблокований удар — це велика справа у футбольній грі.

Команда з гри/додаткове очко

Персональний склад для команд з гри з гри та додаткових очок дуже схожий. Сюди входять гравець, що виконує удар, власник, який ловить удар і кладе його на землю для гравця, і гравець, який кидає м’яч власнику. Довгий сніпер займає позицію на лінії нападу, яку зазвичай займає центр.

Блокуючі вишиковуються з обох боків лонг-снепера в гарді, підкаті та в кінцевих позиціях, хоча вони можуть або не бути справжніми гардами, підхватами чи тайт-ендами. Інший гравець займе флангову позицію та виступатиме додатковим блокуючим. Усі гравці повинні вишикуватися відповідно до звичайних процедурних правил, тобто сім гравців на лінії сутички та чотири на задньому полі (двоє є гравцем і гравцем).

Команда блокування воріт

Так само, як і у звичайному захисті, гравці, які захищаються від філд-голів і додаткових очок, можуть вишиковуватися в будь-якому місці, за одним винятком: жоден гравець не може вишиковуватися один до одного з довгим сніпером. Це міркування безпеки, оскільки довгий луціан беззахисний під час і після кидка.

Метою захисту з гри є блокування удару. Швидкі, вибухові гравці вишиковуються назовні та намагаються дістатися до м’яча до того, як гравець, що б’є, зможе його зняти. Високі гравці або гравці, які вміють добре стрибати, вишиковуються в центрі строю, щоб блокувати удари лоу.

Окрім правил, що захищають локуна, існує кілька інших важливих правил щодо захисту філд-голів і додаткових очок. Гравці не можуть наступати або іншим чином використовувати своїх товаришів по команді як важіль, щоб підскочити вище та заблокувати удар. Вони також не можуть тримати або хапати блокери, щоб усунути їх із шляху, щоб інший гравець міг кинутися за блоком.

Команда Extra Point і Extra Point Block

Це подібні одиниці до одиниць блокування воріт і воріт. Однак команди з додатковими очками можуть додати одного або двох гравців з певною метою. Вони роблять це, щоб створити можливість несподіваної або трюкової гри, де вони йдуть на двох, а не б’ють ногами. Майже неважливо, чи зіграють вони колись таку гру. Захист повинен враховувати будь-якого небезпечного гравця і те, що він може зробити.

Команда «Руки».

Коли команда відстає і очікується, що вона спробує виконати удар ногою збоку, команда, яка повертається, виставляє спеціальний підрозділ, який називається командою рук. Широкі приймачі, тайт-енди, ранінг-беки та захисні спини складають цей блок. Іншими словами, гравці, які добре володіють футболом. Мета команди рук — виконати удар зі сторони та заволодіти м’ячем. Коли вони досягають успіху, це зазвичай зачиняє двері для будь-якого повернення для команди, яка стоїть позаду.

Чому спеціальні групи важливі

Ігри спеціальних команд можуть здатися автоматичними в НФЛ. Звичайно, час від часу трапляється велика віддача або заблокований удар, але в іншому випадку спеціальні команди заповнюють простір між володіннями в атаку. Нехай це не змусить вас подумати, що вони не важливі. Причина, чому спеціальні команди іноді нудні, полягає в тому, що нескінченні години, проведені на практиці та плануванні, роблять їх рутиною. Це свідчить не лише про майстерність гравців, а й тренерів.

Футбольні команди можуть вигравати або програвати в іграх спеціальних команд так само легко, як і в нападі чи захисті. Насправді найкращий бомбардир команди зазвичай є її гравцем. Ці хлопці є 32 найкращими у світі з семи мільярдів людей, і якщо ви зупинитесь і подумаєте про це, те, що вони роблять, є неймовірним.

Ми можемо сказати те ж саме про гравців і навіть локунів. Слабкі гравці на будь-якій із цих позицій можуть коштувати командам НФЛ одну-дві гри кожного сезону, і це може означати різницю між плей-офф і відпусткою на початку січня.

Це фахівець, який нічого не робить, окрім як кидає киди з гри, додаткові очки та панти. Наймаючи відданого гравця на цій посаді, команда гарантує, що у вирішальних ситуаціях на полі є кваліфікована людина, а також гравець, який має час протягом тижня працювати з пантером і кікером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *