Баскетбол

Попередній перегляд баскетболу ACC 2022-2023 (оновлено)

Після перевищення результатів усіх інших конференцій у студентському баскетболі в березні минулого року, і незважаючи на додавання 21 із 100 кращих новобранців у країні з вищим середнім рейтингом, ніж у минулорічному класі, і значно кращі показники на порталі трансферів, ACC знову зазнала труднощів у не- конференц-гра. 

Ще гірше те, що дві з цих команд, штат Флорида та Луїсвілл, зазнали настільки жалюгідної невдачі, що поразка будь-якої з них могла легко лопнути бульбашку будь-якої команди, що грає на межі турніру. Конференція все ще перебуває в стані зміни; перехід до Г’юберта Девіса та Джона Шайєра в двох програмах «блакитної крові», здається, проходить достатньо добре, але Леонарду Гамільтону нещодавно виповнилося 74 роки, Джиму Ларранага виповнилося 73, а Джиму Бейхайму виповнилося 78 років, тоді як численні зміни тренера все ще здаються ймовірними для команд, які фінішують у нижня третина конференції. 

Здається, наймання вже зазнало удару, і рейтинги конференції NET навряд чи підтримають більше, ніж п’ять місць на турнірах, які вона отримала минулого сезону. Цим командам потрібно буде добре виступити в березні, інакше ACC ризикуватиме значно відстати від Big 12, SEC і Big 10 за національною популярністю.

Вірджинія Кавальєрс

 • 2021-2022: 21-14, 12-8 в АСС (6-й); програв Сент-Бонавентурі у чвертьфіналі NIT
 • Від’їзд: Коді Статтманн закінчив навчання, Малачі Пойндекстер перейшов на вулицю Іллінойс, Карсон Маккоркл перейшов у Воффорд, а Ігор Мілічич перейшов у Шарлотт
 • Випускники, які беруть додатковий рік: Кіхей Кларк і Джейден Гарднер
 • Основні доповнення: 6-8 трансфер Огайо Бена Вандера Пласа (14,3 очки за гол, 6,8 уд. за гал., 3,1 уд. за гал., 1,8 уд. за гал., 33,8% 3 очки), 6-4 рекрут топ-60 Айзек МакКнілі, 6-6 рекрут 4 зірки Раян Данн
 • Передсезонний прогноз: 2 – й в ACC; Солодкі шістнадцять
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 8-1 січня 1 Чистий рейтинг: 16
 • Поточний прогноз: 1 – й в ACC; Солодкі шістнадцять

На початку минулого сезону Вірджинії було важко знайти очки, і ця боротьба зрештою призвела до того, що команда пропустила турнір NCAA, який фактично відбувся вперше за дев’ять років. Тим не менш, команда все-таки почала з’ясовувати ситуацію і завершила сезон двома перемогами в NIT, перш ніж поступитися Сент-Бонавентурі. Шість найкращих гравців з цієї команди повертаються, і варіанти заповнення більш повної ротації включають найвищий клас набору в середню школу за час перебування Тоні Беннетта, а також відомий, високо оцінений трансфер. 

Найпозитивнішим наступальним моментом для Вірджинії минулого сезону стала гра Ріса Бікмана, який суттєво покращився за дугою та почав розуміти, наскільки ефективним він може бути поза дриблінгом. Бікман повинен бути гравцем All-ACC як юніор, і він об’єднається з п’ятим курсом захисника Кіхеї Кларка, щоб сформувати одну з найкращих оборонних тилових зон у студентському баскетболі. 

Бен Вандер Плас забезпечить потужний форвард, якого не вистачало команді рік тому, і дозволить Беннетту час від часу використовувати склад із чотирма здатними шутерами по периметру після обмеження не більше ніж трьома минулого сезону. Вірджинія має бути значно кращою, і для них не буде сюрпризом змагатися за свій шостий титул ACC за останні десять років.


Оновлення перед конференцією 7 грудня: у Вірджинії три найкращі перемоги на конференції: перемоги в нейтральному суді над Бейлором та Іллінойсом і перемога на виїзді в Мічигані. Напад значно кращий, ніж рік тому, Ріс Бікман виглядає наполегливо в нападі та як можливий майбутній гравець НБА, коли він здоровий.

В іншому випадку Бен Вандер Плас був чудовим доповненням на обох кінцях паркету, Кадін Шедрік часом став домінуючим у фарбі, а Раян Данн продемонстрував потенціал, щоб з часом перетворитися на Де’Андре Хантера для бідної людини. Оскільки ще двом талановитим командам потрібно більше часу, щоб розібратися, «Кавальєрс» тепер є явними фаворитами на перемогу в ACC.

Duke Blue Devils

 • 2021-2022: 32-7, 16-4 в ACC (1-й); програв Північній Кароліні у Фіналі чотирьох
 • Виліт: Паоло Банчеро (17,2 очка, 7,8 очка, 3,2 очка, 33,8% 3 очка), Венделл Мур (13,4 очка, 5,3 очка, 4,4 очка, 41,3% 3 очка), Марк Вільямс (11,2 очка). , 7,4 очка, 2,8 очка), Ей Джей Гріффін (10,4 очка, 44,7% 3 очки) і Тревор Кілз (11,5 очка) потрапили на драфт НБА; Тео Джон і Бейтс Джонс вичерпали свої права; Джої Бейкер (4,5 очка, 40,5% 3 очка) перейшов до Мічигану
 • Основні доповнення: 7-1 #1 загальний новобранець Дерек Лайвлі, 6-6 #2 загальний новобранець Дарік Вайтхед, 6-10 #3 загальний новобранець Кайл Філіповскі, 6-8 найпопулярніший 20 новобранець Марк Мітчелл, 6-6 Іллінойс трансфер Джейкоб Грандісон ( 9,6 очка, 41,0% 3 очки), 6-4 новобранець топ-50 Джейден Шутт, 6-4 перекласифікований 20 кращих новобранець Тайріз Проктор, 6-6 трансфер Гарварду Кейл Кетчінгс (9,1 очка, 4,0 обертів, 36,5% 3 очки) , 6-10 Північно-Західний перехід Райан Янг (9,0 очка, 4,2 оберт.), 6-11 4-зірковий рекрут Крістіан Рівз
 • Передсезонний прогноз: 3  в ACC; Елітна вісімка
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 9-2 січня 1 Чистий рейтинг: 17
 • Поточний прогноз: 2 – й в ACC; Елітна вісімка

«Блакитні дияволи» починатимуть фактично з нуля, за очевидним і важливим винятком ветеран-розігруючий Джеремі Роуч (якщо ви збираєтеся повернути лише одного гравця, ви хочете, щоб це був ваш розігруючий), який, схоже, пам’ятав, наскільки добре він може бути і став головним фактором під час проведення турнірів Duke’s ACC і NCAA. 

Можливо, більш помітним є те, що головний тренер також буде новим, оскільки Йон Шайєр займе посаду найуспішнішого тренера в історії спорту. З іншого боку, Дюк додасть те, що зараз вважається трьома найкращими загальними перспективами в цьогорічному класі найму (плюс додатковий 20 найпопулярніших новобранців і перекласифікований найкращий 20 новобранців з 2023 року), подвиг, досягнутий лише раз раніше – коли Дюк зробив це в 2018 році, підписавши Сіона Вільямса, Ар Джея Барретта і Кема Реддіша.

Оновлення перед конференцією 7 грудня : Хоча травми сповільнили початковий вплив Даріка Вайтхеда та Дерека Лайвлі, Кайл Філіповскі був явним вибором у лотерею з першої гри, а Марк Мітчелл також виглядав як рекламований. Трансфери випускників Райан Янг і Джейкоб Грандісон були чудовими досягненнями як лідери-ветерани для неймовірно молодої команди, причому Янг грав у найкращий баскетбол у своїй кар’єрі та допомагав компенсувати те, що було майже непомітним Лайвлі. Оскільки Вайтхед і Лайвлі, ймовірно, вийдуть на поле в ході сезону, Дюк на шляху до того, щоб стати однією з найкращих команд у студентському баскетболі до березня.

Майамі Харрікейнз

 • 2021-2022: 26-11, 14-6 в АКК (4  ); програв Канзасу в елітній вісімці
 • Виліт: Камерон МакГасті (17,8 очка, 4,9 атаки, 1,8 очки, 35,5% 3 очки), Чарлі Мур (12,4 очки, 4,6 одиниці, 2,0 очки, 36,4% 3 очки), Сем Ваарденбург (8,5 очки). , 4,3 уд., 1,3 уд./ш., 41,8% 3 очка), і Родні Міллер вичерпав свої права
 • Основні доповнення: трансфер Норчада Оміра на Арканзас-Сент-6-7 (17,9 оч. за гол, 12,2 уд. за гол, 2,0 уд. за гол, 1,6 уд.), трансфер на Канзас-Сент-6-0 Ніджел Пек (17,4 очка, 43,6% 3 очки), 6-8 найкращий 60 новобранець Ей Джей Кейсі, 6-6 найкращий 100 новобранець Крістіан Уотсон, 6-11 4-зірковий новобранець Фавор Ейр, 6-7 4-зірковий новобранець Данило Йованович
 • Передсезонний прогноз: 3  в ACC; NCAA 1/32 фіналу
 • Фінальний рекорд поза конференцією: 9-1 січня 1 ЧИСТИЙ рейтинг: 33

Минулого сезону склад «Маямі» продиктував перехід до менших складів із більш сучасним, швидким стилем гри, і ця зміна чудово спрацювала для Джима Ларанаги та «Харрикейнс». Зміна складу має дозволити команді зберегти подібний стиль гри цього сезону та продовжити з того місця, на якому вони зупинилися. 

Універсальність Сема Ваарденбурга в атаці, як п’ятірку, буде не вистачати, але трансфер Норчада Оміра з Арканзас-Сент-Під має стати серйозним покращенням у обороні та на дошках, і він не матиме проблем з підтримкою швидшого темпу. Тиск по периметру може зазнати удару без Кема МакГасті та Чарлі Мура, але загалом є всі підстави вважати, що Урагани повернуться до турніру NCAA.

Оновлення перед конференцією 7 грудня: Незважаючи на те, що Маямі є однією з менших передових зон у студентському баскетболі, стартове тріо Майамі, яке складається з 6-5 Вуга Поплар, 6-7 Джордан Міллер і 6-7 Норчад Омір, таємно справді добре обороняється, особливо коли грає проти менших нападників, орієнтованих на периметр. (що в основному всі на даний момент). 

Як і Virginia Tech, Майамі насправді не має ефективного резерву в передовій зоні (охоронець Бенслі Джозеф насправді єдиний повністю інтегрований гравець на лаві запасних, тоді як Ей Джей Кейсі, здається, до нього ще рік, а Ентоні Вокер може ніколи не стати впевненим і наполегливим), тому все може бути ризикованим, коли Омієр залишає поле, але загалом команда може конкурувати в обороні, і у них принаймні є великий потенціал для забивання голів. Стрільба по периметру була розчаруванням до цього моменту, але це має підняти,

Virginia Tech Hokies

 • 2021-2022: 23-13, 11-9 в АСС (7-й); програв Техасу в 1/8 фіналу NCAA
 • Вибуття: Кеве Алума (15,8 очка, 6,5 ок., 33,3% 3 очка) був заявлений на драфт НБА; Сторм Мерфі (8,0 очка, 35,8% 3 очки) вичерпав свої права; Нахієм Аллейн (9,6 очка, 37,3% 3 очки) перейшов до UConn, Девід Н’Гессан перейшов до Канзас-Сент, а Джон Оджако перейшов до Джорджа Мейсона
 • Випускник, який отримує додатковий рік: Джастін Маттс
 • Основні доповнення: 6-9 трансфер на Райт-Стріт Грант Базіл (18,4 очка, 8,5 обертів, 1,6 удару на матч), 6-4 найкращий новобранець Родні Райс, 6-8 трансфер Мемфіса Джон Кемден, 6-3 4-зірковий новобранець MJ Коллінз, Райс, 6-9, передача Міліджела Потіта (7,7 очка за гол, 4,2 обертів за 13,8 миль за галон)
 • Передсезонний прогноз: 4  в ACC; NCAA 1/32 фіналу
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 10-1 січня 1 ЧИСТИЙ рейтинг: 39

Джастін Маттс, ймовірно, мав бути гравцем All-ACC минулого року, але врешті його затьмарив Кеве Алума, і його повернення значно підняло стелю для Hokies. Крім того, є всі підстави вважати, що нові початківці Шон Педулла та Даріус Меддокс стануть кращими, ніж Шторм Мерфі та Нахієм Аллейн відповідно, і що Грант Бейзіл зможе замінити більшу частину продукції Aluma, тож із Mutts у складі Hokies могли б фактично покращилася в порівнянні з минулим роком. Майк Янг видатно відновився після двох несподіваних від’їздів і має підготувати свою команду для участі в турнірі NCAA втретє поспіль на його четвертому році за програмою.

Інформація перед конференцією 7 грудня:Навіть у зв’язку з тим, що Даріус Меддокс раптово почав боротися зі своїм ударом по периметру, стартові команди Virginia Tech були кращими, ніж вони були рік тому в атакуючому кінці, а Шон Педулла значно покращив Шторма Мерфі. У “Хокі” дійсно є проблема з лавою запасних, хоча теоретично це буде частково вирішено, коли Родні Райс нарешті дебютує після того, як пропустив початок сезону через травму щиколотки. 

Колишній топ-60 новобранець Лінн Кідд нарешті починає демонструвати потенціал у фарбі, хоча він і не настільки впевнений у собі чи так далеко просунувся в розвитку, як Девід Н’Гессан рік тому. Міліджаель Потеат був дивним підписанням порталу для трансферів, тому що він не має мобільності, яку віддає перевагу Янг, і він погано володіє руками. 

Більша проблема полягає в тому, що він є фолом, який чекає свого; він робив приблизно чотири фоли за 25 хвилин гри в Rice, і ці цифри залишаються незмінними в Virginia Tech і можуть стати гіршими в конференції. Райс і Кідд будуть особливо важливі для Хокі в грі ACC, але Майк Янг зможе повернути свою команду на турнір NCAA.

Північна Кароліна Tar Heels

 • 2021-2022: 29-10, 15-5 в ACC (рівня для 2-го); програв Канзасу в грі національного чемпіонату
 • Вибуття: Брейді Манек (15,1 очка, 6,1 обертів, 40,3% 3 очки) вичерпав свої права; Доусон Гарсія (9,0 очка, 5,5 обертів, 37,5% 3 очки) перейшов до Міннесоти, Кервін Уолтон (39,9% за кар’єру 3 очки) перейшов до Texas Tech, а Ентоні Гарріс перейшов до Род-Айленда
 • Випускник, який отримує додатковий рік: Leaky Black
 • Основні доповнення: 6-10 Північно-Західний трансфер Піта Ненса (14,6 очка, 6,5 обертів, 45,2% 3 очка), 6-9 рекрут топ-40 Джален Вашингтон, 6-3 рекрут топ-50 Сет Трімбл, 6-8 рекрут топ-90 Тайлер Нікель
 • Передсезонний прогноз: 1 – й в ACC; Фінал чотирьох
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 8-3 січня. 1 Чистий рейтинг: 32
 • Поточний прогноз: 5  в ACC; Солодкі шістнадцять

У своєму першому сезоні на посаді головного тренера Г’юберт Девіс зумів привести «Тар Хілз» до того, що було справді шокуючою перемогою в Національному чемпіонаті. Тепер, коли повернулися чотири гравці в стартовому складі, Північна Кароліна матиме велику перевагу для повторного виступу. Що особливо вражає, так це те, що Девіс якимось чином зміг утримати всіх гравців своєї лави, крім одного, незважаючи на його очевидну огиду до них.

Навіть під час провалів (з яких було багато – 13 перемог були з різницею в 16 очок і більше, а 5 поразок були з різницею в 17 або більше) він не намагався розвинути свій склад, а стартову п’ятірку зрештою назвали “залізною п’ятіркою”. .” Одного разу, коли команда програвала в перерві, Девіс вимовив популярну баскетбольну мантру: «Якщо ви не граєте в обороні, ви не граєте, », що було іронічно, враховуючи той факт, що нічого, окрім травм чи фолів, не призвело до того, що Північна Кароліна звернулася до своєї лавки.

Додавання Північно-Західного трансферу Піта Ненса на заміну Брейді Манека фактично ставить кожного члена тієї самої лави високонабраних гравців у ту саму позицію, на якій вони опинилися минулого сезону, потенційно втрачаючи ще один рік права для Д’Марко Данна, Донтреза Стайлза , і Джастіна Маккоя зокрема. Незважаючи на це, 80% гравців, яких Девіс вважав достатньо хорошими для гри, повернулися, і будуть доступні великі таланти, якщо він вирішить, що розвиток гравця стане метою команди.

Додавання Північно-Західного трансферу Піта Ненса на заміну Брейді Манека фактично ставить кожного члена тієї самої лави високонабраних гравців у ту саму позицію, на якій вони опинилися минулого сезону, потенційно втрачаючи ще один рік права для Д’Марко Данна, Донтреза Стайлза , і Джастіна Маккоя зокрема. Незважаючи на це, 80% гравців, яких Девіс вважав достатньо хорошими для гри, повернулися, і будуть доступні великі таланти, якщо він вирішить, що розвиток гравця стане метою команди.

Додавання Північно-Західного трансферу Піта Ненса на заміну Брейді Манека фактично ставить кожного члена тієї самої лави високонабраних гравців у ту саму позицію, на якій вони опинилися минулого сезону, потенційно втрачаючи ще один рік права для Д’Марко Данна, Донтреза Стайлза , і Джастіна Маккоя зокрема. Незважаючи на це, 80% гравців, яких Девіс вважав достатньо хорошими для гри, повернулися, і будуть доступні великі таланти, якщо він вирішить, що розвиток гравця стане метою команди.

Оновлення перед конференцією 7 грудня: Північна Кароліна трохи постраждала, незважаючи на повернення всіх гравців, крім одного, з команди минулорічного фіналу. Г’юберт Девіс досі не встиг по-справжньому об’єднати свою лавку, окрім Паффа Джонсона, і він продовжував економно використовувати свою лавку проти команд, які, відверто кажучи, повинні були зруйнувати Tar Heels. Більша проблема полягає в тому, що відмова використовувати його лаву запасних призвела до відсутності підзвітності його гравців, і тепер, частково в результаті того, як команда досягла успіху в минулорічному турнірі NCAA, Калеб Лав і Р.

Дж. Девіс часто тяжіють до «м’яч героя» замість того, щоб фактично вести напад. Загальна результативність цієї пари 21 із 60 у чотириразовому овертаймі проти Алабами є одним із найшокуючих результатів, які ви побачите (решта команди завдала 31 удару, а лава запасних лише 7, незважаючи на додаткові 20 хвилин гри). .

Вейк Форест Демон Дякони

 • 2021-2022: 25-10, 13-7 в АСС (5-й); програв Texas A&M у чвертьфіналі NIT
 • Виліт: Алондес Вільямс (18,5 оч., 6,4 уд., 5,2 уд.), Джейк ЛаРавіа (14,6 ач., 6,6 уд., 3,7 уд., 1,7 уд., 38,4% 3 очки), Даллас Волтон (9,3 ач., 5,2 уд., 1,4 уд., 36,8% 3 очки) і Ісая Муціус (9,5 оч., 36,0% 3 очки) вийшли на драфт НБА; Хадім Сі (6,0 очка, 4,6 ок., 34,7% 3 очка) вичерпав свої права, і Картер Вітт перейшов до Фурмана
 • Випускник, який отримує додатковий рік: Дейвіен Вільямсон
 • Основні доповнення: 6-1 Маріст передає Джао Ітуку (15,3 очка, 41,0%), 6-9 Делевер передає Ендрю Карра (10,0 очка, 5,1 обертів, 40,5% 3 очки), 6-9 топ-80 новобранця Зака ​​Келлера, Трансфер Флориди 6-1 Тайрі Епплбі (10,9 очка, 3,7 очка, 34,2% 3 очка), 6-9 4-зірковий новобранець Бобі Клінтман
 • Передсезонний прогноз: 7  в ACC; NIT
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 8-3 січня. 1 Чистий рейтинг: 81
 • Поточний прогноз: 6  в ACC; NIT

«Вейк Форест» значно покращився та грав у захоплюючий вид баскетболу за другий рік під керівництвом Стіва Форбса. На жаль, цей успіх разом із увагою, яку привернув стиль гри, призвів до того, що чотири талановиті гравці перейшли на наступний рівень і мали можливість повернутися. 

Новий клас має таланти, хоча, можливо, не настільки; Тайрі Епплбі потрібно буде зайняти позицію розігруючого, і він ніколи не був особливо ефективним протягом чотирьох повних сезонів у Флориді, тоді як Ендрю Карр не продемонстрував такої здібності до передачі, яка дозволила Джейку ЛаРавіа бути таким ефективним у якості другого фасилітатора минулого сезону . 

Повернення Дайвієна Вільямсона допомагає, тоді як Джао Ітука показав величезні перспективи в нападі, як справжній першокурсник Marist, і Карр, безсумнівно, може замінити стрільбу ЛаРавіа, тому все ще є підстави для оптимізму,

Пре – конференція 18 грудняupdate: Стів Форбс знову зробив кілька дуже приємних сюрпризів у Вейк-Форест: Тайрі Епплбі виконував роль Алондеса Вільямса на м’ячі та грав набагато ефективніше, ніж коли-небудь у Флориді та 6-4 Кем-Хілдрет (12,0 очка за матч, 6,3 обертів за матч). ., 3,1 апг.) заповнюючи приголомшливо добре для Джейка ЛаРавіа як наповнювача статистичними даними та другорядного фасилітатора. Епплбі (18,0 очка, 5,1 очка, 1,7 очка, 44% 3 очки) має бути надійною ставкою, щоб стати командою All-ACC. 

На жаль, Ендрю Карр буде фізично перевантажений в ACC, Девіон Бредфорд не дуже підходить, а Джао Ітука приніс із собою проблему плинності з Маріста, тому команда не має такого складу, як рік тому . Дікони дивляться на іншу середину стадії,

Клемсон Тигри

 • 2021-2022: 17-16, 8-12 в АСС (10-е)
 • Вибуття: Девід Коллінз (10,3 очка, 6,9 очка, 38% 3 очка) і Наз Боханнон (5,7 очка, 4,1 оберта) вичерпали свої права; Аль-Амір Доуз (11,3 очка, 39,8% 3 очки) перейшов до Сетон Холу, а Нік Хонор (7,7 очка) перейшов до Міссурі
 • Випускник, який отримує додатковий рік: Хантер Тайсон
 • Основні доповнення: 6-3 найпопулярніший 70 новобранець Діллон Хантер, 6-2 трансфер Бостонського коледжу Бревін Гелловей (8,3 очка), 6-4 4-зірковий новобранець Р. Дж. Годрі
 • Передсезонний прогноз: 11 тис в ACC
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 8-3 січня. 1 Чистий рейтинг: 78
 • Поточний прогноз: 7 -й в ACC; NIT

Бред Браунелл знову зазнав несподіваних поразок у міжсезоння, серед яких у цьому випадку фактично були гравці, які отримували регулярний ігровий час (хоча обидва були в стартовому складі та вибули з нього). 

Тим не менш, Чейз Хантер значно покращився минулого сезону і повинен сформувати міцну тилову зону зі своїм братом Діллоном, а Пі Джей Холл повинен повернутися до повної сили після гри з травмою ноги майже весь минулий сезон. Загалом «Тигри» можуть бути дуже схожими на те, якими вони були рік тому, але віддача може бути меншою, оскільки конференція в цілому буде набагато сильнішою. На даний момент Бред Браунелл є одним із кількох тренерів ACC, які, ймовірно, повинні бути стурбовані тим, чи буде наступний сезон чи ні.

Оновлення перед конференцією 18 грудня: Чейз Хантер (14,9 очка, 4,8 очка, 49,1% 3 очки) виявився потенційним гравцем All-ACC, тоді як Хантер Тайсон має сильний п’ятий рік, а Пі Джей Холл продовжує добре грати, коли він здоровий. На жаль, окрім Хантера та надійного, але не ефектного трансферу Бревіна Геловея, у Клемсона не дуже хороші захисники. 

Робота над Джошем Бідлом і Діллоном Хантером триває, тоді як Алекс Хеменвей залишається поні з одним трюком, який не допомагає з веденням м’яча (і не збирається кидати свої поточні 50% із 3 у грі ACC). Незважаючи на мобільність Тайсона та навички обличчям догори, якими володіють він, Холл та Ян Шиффлін, Бред Браунелл, здається, все ще не розглядає можливість використовувати склади з трьома більшими гравцями, щоб скористатися перевагами того, що він має (чотири поважні великі люди, включаючи Бена Міддлбрукса). тому Клемсон часто грає з обмеженими можливостями нападу.

Семіноли штату Флорида

 • 2021-2022: 17-14, 10-10 в АСС (8-е)
 • Вибуття: Джон Батлер (5,9 очка, 1,2 очка, 39,3% 3 очка) зареєстрований на драфті НБА; Малік Осборн (10,0 оч., 6,9 уд., 35,7% 3 оч.), Ентоні Політ (9,9 оч., 5,6 уд., 1,5 уд.) і Уайат Вілкс закінчили; РейКуан Еванс (8,0 очка, 3,2 очка, 1,5 очка, 33,3% 3 очка), Танор Нгом і Харрісон Прієто вичерпали свої права; Квінсі Баллард переведений на Wichita St.
 • Основні доповнення: 6-10 іспанський новобранець Баба Міллер, 6-9 топ-60 новобранець Де’Анте Грін, 6-9 топ-70 новобранець Камерон Корен, 6-4 UCF трансфер Дарін Грін-молодший (13,3 очка, 38,5% 3 очки) , 6-2 4-зірковий рекрут Чендлер Джексон
 • Передсезонна проекція: 8 -й в ACC; NIT
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 2-9 січня. 1 Чистий рейтинг: 242
 • Поточний прогноз: 8 -й в ACC

Якщо якась команда здається такою, що має надто велику глибину, щоб на неї суттєво вплинули травми, то це Флорида Стейт, але величезний обсяг, який команда накопичила в січні та лютому, був занадто великим для подолання навіть лавки Леонарда Хемілтона. На жаль, цей сезон розпочався дуже схожим чином: команда скоротилася лише до семи стипендіатів під час ранньої серії поразок, що виглядатиме жахливо в їхньому турнірному резюме.

Незважаючи на те, що кілька гравців змогли повернутися, рішення Маліка Осборна та Ентоні Політа не використовувати свої додаткові роки, а також рання втрата цінного переходу випускника Джейлана Гейні означають, що реєстр, що залишився, дуже молодий, і дискваліфікація на 16 ігор для найкращого новобранця Баба Міллер ще більше вичерпав варіанти, доступні для Хемілтона. Калеб Міллз і Джейлен Уорлі забезпечать принаймні пару досвідчених гравців, Метью Клівленд, ймовірно, стане перспективним гравцем НБА, Кем’Рон Флетчер може стати ефективним четвіркою, а перспективний старший Нахім Маклеод повернеться на цю посаду. тож є певні таланти, але потрібен час, щоб усе зійшлося так само, як це було рік тому.

З довгоочікуваним поверненням Міллера «Семіноли» повинні стати все більш конкурентоспроможними в ході сезону, але, ймовірно, буде надто пізно повертатися до турніру NCAA. але потрібен час, щоб усе зійшлося так само, як і рік тому. З довгоочікуваним поверненням Міллера «Семіноли» повинні стати все більш конкурентоспроможними в ході сезону, але, ймовірно, буде надто пізно повертатися до турніру NCAA. але потрібен час, щоб усе зійшлося так само, як і рік тому.

З довгоочікуваним поверненням Міллера «Семіноли» повинні стати все більш конкурентоспроможними в ході сезону, але, ймовірно, буде надто пізно повертатися до турніру NCAA.

Оновлення перед конференцією від 18 грудня : ранні травми, через які іноді змінювалися сім гравців, повільний старт від Калеба Міллза, повільний розвиток від Джалена Уорлі та остаточна втрата Кем’Рона Флетчера (який був найкращим гравцем команди до цього моменту). очко) призвели до жахливого старту для штату Флорида.

Хоча ранні поразки Луїсвілля можуть не надто сильно зашкодити конференції, оскільки здається малоймовірним, що якась із кращих команд програє їм, штат Флорида стане кращим, оскільки реєстр набереться досвіду, Чендлер Джексон продовжує відновлюватися після травми великого пальця, а Баба Міллер зрештою стає придатним. На жаль, їхні остаточні перемоги в поєднанні з низькими показниками NET, які вони внесуть у гру конференції, зрештою завдадуть конференції більше шкоди, ніж користі.

Вовча зграя штату Північна Кароліна

 • 2021-2022: 11-21, 4-16 в ACC (15-е)
 • Виліт: Дереон Сіброн (17,3 очка, 8,2 очка, 3,2 очка) і Джеріколь Хеллемс (13,7 очка, 4,6 очка, 39,0% 3 очка) були заявлені на драфт НБА; Менні Бейтс (9,8 очка, 5,9 очка, 2,7 очка в 2020-2021 роках) перейшов до Батлера, Кем Хейз (7,0 очка) перейшов у LSU, Джейлон Гібсон перейшов у Winston Salem State, а Томас Аллен перейшов у Болл Сент.
 • Основні додатки: 6-1 Оле Міс передає Джаркела Джойнера (13,2 очка, 34,0% 3 очка), 6-8 передає Ла Саль Джека Кларка (12,0 очка, 5,8 обертів), 6-2 4-зірковий новобранець Л. Дж. Томас, 6 -9 Трансфер Вінтропа, Діджей Бернс (15,0 оч., 4,5 уд./гр.), 6-10, Юта, трансфер Душана Махорчича (5,5 оч., 4,1 уд./гр.), 7-1 рекласифікований топ-50 новобранець Ісайя Міранда
 • Передсезонний прогноз: 14 -й в ACC; сезон кульгавої качки для Кевіна Кіттса
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 10-1 січня 1 ЧИТИЙ рейтинг: 65
 • Поточний прогноз: 9 -й в ACC

Кевін Кіттс не потрапив у хорошу ситуацію в штаті Північна Кароліна, оскільки над програмою нависли санкції NCAA з епохи Марка Ґотфріда, а набір зараз значно скоротився, оскільки ентузіазм, який супроводжував його прибуття, розвіявся, і його відхід здається неминучим. Дереон Сіброн, Джеріколь Геллемс і Менні Бейтс, які покинули команду, не були належним чином замінені, і, мабуть, найочікуваніший прихід, чинний найкращий південний гравець року Діджей Бернс, може принести більше шкоди, ніж користі.

Бернсу не вистачає фізичного вибуху, і він не грає з високою моторикою, і, як наслідок, він є захисним фактором, який не змагається на дошках і не відповідає стилю гри Кіттса на обох кінцях майданчика. Хоча Терквавіон Сміт дійсно прийняв сумнівне рішення повернутися, без Сіброна, який виведе захист на смугу, і Хеллемса, який допоможе розтягнути підлогу, йому буде значно складніше ефективно забити. Навіть зі Смітом у Вовчої зграї, схоже, менше таланту, ніж рік тому, і, ймовірно, слід очікувати другий фініш поспіль біля дна ACC.

Оновлення перед конференцією 18 грудня: Вовча зграя не брала точно всіх учасників у своєму розкладі поза конференцією і не грала на виїзді до поразки від Майамі, але вони все ж утримали подачу в цілому та додали перемогу проти команди SEC в останньому не-конференції можливість конференції. Їхня єдина поразка — нейтральна поразка від Канзасу за шість очок, тож їхні результати поза конференцією зрештою допоможуть конференції загалом.

Я неправильно оцінив рівень таланту команди, яка була доповнена пізнім чотирма зірками, а тепер має намір додати перекласифікованого 30 найпопулярніших новобранців (вважається 50 найкращих новобранців після перекласифікації) у п’ятому розділі 7-1 Ісайя Міранда. Маючи вагу приблизно 200 фунтів, Міранда фізично, ймовірно, все ще належить до середньої школи, і не слід очікувати, що вона дасть багато результатів у передовій зоні ACC, але вербування все ще живе та здорове для Кевіна Кіттса.

Терквавіон Сміт отримує допомогу в атакуючому кінці, зокрема від Джаркела Джойнера (чия кількість, здається, швидше за все, повернеться до того, що він виробляв в Ole Miss у конференції) і колишнього новобранця з топ-50 Кейсі Морселла. Стрибуна Морселла насправді ніколи не ламалася, але вона не дуже часто влучала у Вірджинію, але, здається, йому набагато комфортніше зі стилем гри Wolfpack, і тепер він набирає 13,4 очка за гру та кидає 46,6% із 3. Загалом, кидки NC State здається, що цифри впадуть, і реальність має статися для їх передової зони в грі ACC (особливо враховуючи втрату Душана Махорчіча), але Wolfpack може мати можливість зіграти після сезону в NIT.

особливо від Джаркела Джойнера (чия кількість, здається, швидше за все, повернеться до того, що він виробляв в Ole Miss у конференції) і колишнього новобранця з топ-50 Кейсі Морселла. Стрибуна Морселла ніколи не ламалася, але вона не дуже часто влучала у Вірджинію, але, здається, йому набагато комфортніше зі стилем гри Wolfpack, і тепер він набирає 13,4 очка за гру та кидає 46,6% з 3. Загалом, кидки NC State здається, що цифри впадуть, і реальність має статися для їх передової зони в грі ACC (особливо враховуючи втрату Душана Махорчіча), але Wolfpack може мати можливість зіграти після сезону в NIT.

особливо від Джаркела Джойнера (чия кількість, здається, швидше за все, повернеться до того, що він продюсував у Ole Miss у конференції) і колишнього новобранця з топ-50 Кейсі Морселла. Стрибуна Морселла насправді ніколи не ламалася, але вона не дуже часто влучала у Вірджинію, але, здається, йому набагато комфортніше зі стилем гри Wolfpack, і тепер він набирає 13,4 очка за гру та кидає 46,6% із 3.

Загалом, кидки NC State здається, що цифри впадуть, і реальність має статися для їх передової зони в грі ACC (особливо враховуючи втрату Душана Махорчіча), але Wolfpack може мати можливість зіграти після сезону в NIT.

Піттсбург Пантерс

 • 2021-2022: 11-21, 6-14 в ACC (рівня для 11-го)
 • Вибуття: Мухамаду Гейє (9,8 очка, 6,3 уд., 2,1 очка, 36,4% 3 очки) вичерпав свої права, Фемі Одукале (10,8 очка, 3,4 пов., 33,0% 3 очки) перейшов до Сетон Холу, Ітіель Хортон ( 9,8 очка, 37,9% 3 очки) переведений до UCF, Он’єбучі Езеакудо переведений до Редфорда, Даніель Оладапо переведений до Північної Кароліни Сентрал, Ноа Кольєр переведений до Вільям і Мері, а Макс Амадасун переведений до Сент-Бонавентури; Кріс Пейтон зайшов на трансферний портал
 • Випускник, який отримує додатковий рік: Джамаріус Бертон
 • Основні доповнення: 6-3 найкращих 40 новобранців Діор Джонсон, 6-11 найкращих 80 новобранців (тільки згідно з On3) Хорхе Діас Грем, 7-0 найкращих 90 новобранців (тільки згідно з On3) Гільєрмо Діаз Грем, 6-7 Iowa St. трансфер Блейка Хінсона (10,1 очка, 4,6 обертів на матчі на Оле Міс у 2019-2020), трансфер Колгейт 6-0 Неллі Каммінгс (14,7 очка, 3,4 матчу, 36,0% 3 очки), а 6-3 Маркетт трансфер Грега Елліотта (7,0 очка, 38,6% 3 очки)
 • Передсезонний прогноз: 13 -й в ACC; сезон кульгавої качки для Джеффа Кейпела
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 7-4 січня. 1 Чистий рейтинг: 70
 • Поточний прогноз: 10 -й в ACC; сезон кульгавої качки для Джеффа Кейпела

Якби не досить безглуздий контракт, який Пітт мав укласти з Джеффом Кейпелом, щоб він взагалі прийшов до школи (попри його невдачі в Оклахомі), для програми вже був би новий тренер. Минулого року було викуплено 15 мільйонів доларів за контрактом Кейпела, який знизиться до п’яти мільйонів після цього. Після завершення сезону команди в турнірі ACC Кепел заявив, що «нам потрібно отримати кращих гравців», заява, яка була водночас іронічною, враховуючи, що головний тренер несе першочергову відповідальність за наймання, а також за образи та, зрештою, відчуження своїх список на той час.

Не дивно, що за цією заявою послідував масовий вихід семи гравців на портал трансферів. Здавалося, троє високоповажних старшокласників забезпечили програму перспективним першокурсником, але найкращий рекрут Діор Джонсон може ніколи не зіграти за команду після серйозного інциденту поза кортом. Крім того, розробка семиногих близнюків Діаз Грем (які зараз важать близько 200 фунтів кожен), ймовірно, займе надто багато часу, щоб принести значну користь Кепелу, і натомість може бути використана для залучення наступного тренера програми.

Оновлення перед конференцією за 18 грудня : Піттсбург знову виглядав цілком респектабельно через свій розклад поза конференцією. Блейк Хінсон був чудовим, хоча його цифри можуть впасти в порівнянні з розміром і атлетизмом ACC, тоді як Джамаріус Бертон нарешті виглядає як покращена версія гравця, яким він був у штаті Вічіта, а Кепел, здається, знайшов хорошу перспективу посади в лице Федеріко Федеріко.

На жаль, те ж саме було вірно для перших чотирьох команд Panther Джеффа Кепела, і вони закрили свої сезони з 2-14, 1-8, 2-10 і 4-11 відрізками відповідно. Безумовно, не так багато талантів, щоб очікувати, що ця модель зміниться цього сезону, тому зміна тренера після сезону все ще виглядає логічним завершенням.

Бостонський коледж Іглз

 • 2021-2022: 13-20, 6-14 в ACC (рівня для 11-го)
 • Виліт: Джеймс Карнік (9,8 очка, 5,4 очка) вичерпав свої права, Бревін Геллоуей (8,3 очка) перейшов до Клемсона, а Джанні Томпсон перейшов до UMass
 • Випускник, який отримує додатковий рік: Макай Ештон-Ленгфорд
 • Основні доповнення: 6-4 100 найпопулярніших новобранців Дональд Хенд молодший, 6-6 4-зірковий новобранець Принц Алігбе, 6-4 4-зірковий новобранець Чес Келлі
 • Передсезонний прогноз: 12 тис в ACC
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 6-5 січня 1 NET рейтинг: 223
 • Поточний прогноз: 11 -й в ACC

Перший клас набору Ерла Гранта в середню школу є досить сильним для програми Бостонського коледжу, і першокурсники приєднаються до п’яти гравців, які в той чи інший час почали в минулому сезоні.

«Орли» виглядали жахливо на папері майже в усіх основних статистичних категоріях, але вони майже завжди з’являлися, щоб конкурувати, і за цілий рік були програні лише кілька разів (UNC насправді мав більше втрат, ніж BC). Хоча ця команда навряд чи буде грати в гру після турніру ACC, ці цифри повинні почати зростати разом із рівнем таланту, і Грант, схоже, має програму руху в правильному напрямку.

Бойові ірландці Нотр-Дам

 • 2021-2022: 24-11, 15-5 в ACC (рівня для 2-го); програв Texas Tech у 1/8 фіналу NCAA
 • Відбуття: Блейк Уеслі (14,4 очка) був зареєстрований на драфті НБА, Пол Аткінсон (12,5 очка, 6,9 ударів) вичерпав свої права, а Прентіс Хабб (8,9 очка, 4,0 ударів) закінчив
 • Випускники, які беруть додатковий рік: Нейт Лашевскі, Дейн Гудвін і Трей Верц
 • Основні доповнення: 6-4 новобранець топ-20 Джей Джей Старлінг, 6-3 передача Niagara Маркус Хаммонд (18,1 очка, 4,7 обертів, 37,0% 3 очки), 6-8 новобранець Топ-70 Вен-Аллен Лубін, 6-8 4 зірки завербувати Дома Кемпбелла
 • Передсезонний прогноз: 6 тис в ACC; NCAA 1/64
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 8-3 січня 1 NET рейтинг: 171
 • Поточний прогноз: 12 тис в ACC

Блейк Уеслі дав ірландцям можливість створювати дриблінг, якого їм не вистачало кілька років, але п’ятизірковий першокурсник Джей Джей Старлінг обіцяє подібний набір навичок і має потенціал для фактичного оновлення. Рішення Нейта Лашевскі, Дейна Гудвіна та Трея Верца скористатися додатковим роком Covid і повернутися до старшого Кормака Райана забезпечать програмі талант, стабільність і ветеранське лідерство, а Майк Брей повинен мати можливість повернутися до Нотр-Дам турнір NCAA в 14 -й раз за його 23 роки в школі.

Оновлення перед конференцією від 18 грудня : як і очікувалося, «Нотр-Дам» був надзвичайно ефективним у нападі (48 -е місце в країні за показником 3% і 41- е місце за співвідношенням результативних передач/передачі), але вони були майже такими ж поганими в обороні (301 -е місце в полі ). відсоток захисту, 252 му підбиранні під час гри майже виключно з одним великим гравцем за раз).

Першокурсник Вен-Аллен Любін, який був ефективним на обох кінцях паркету, є їхнім найкращим плеймейкером захисту, але його хвилини були обмежені на користь більш досвідчених (і менш спортивних) гравців. Ірландці зіграли за слабким розкладом без конференцій, який не включав виїзну гру і включав лише дві нейтральні ігри на корті, і в ACC буде небагато якісних перемог, тому їхнім найкращим сценарієм, ймовірно, буде NIT.

Сіракузький апельсин

 • 2021-2022: 16-17, 9-11 в АСС (9-е)
 • Вибуття: Бадді Бехайм (19,2 очка, 3,1 очка, 1,5 очка, 34,1% 3 очки) і Коул Свідер (13,9 очка, 6,8 очка, 41,1% 3 очка) були заявлені на драфт НБА; Джиммі Бехайм (13,7 очка, 6,2 ок., 37,9% 3 очки) і Бурама Сідібе вичерпали свої права; Френка Анселема перевели до Грузії
 • Основні доповнення: 6-3 найпопулярніший 40 новобранець Джуда Мінц, 6-7 найкращий 60 новобранець Кріс Белл, 6-6 4-зірковий новобранець Джастін Тейлор, 6-6 4-зірковий новобранець Квадір Коупленд, 6-11 Duquesne передає Муніра Хіму
 • Передсезонна проекція: 9 -й в ACC; NIT
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 7-4 січня 1 Чистий рейтинг: 137
 • Поточний прогноз: 13 -й в ACC

У зв’язку з тим, що Бадді Бехайм і Коул Свідер вирішили не використовувати свої роки в Covid (і НУЛЬ грошей, які, ймовірно, пішли б разом з цим), помаранчеві будуть перебувати в режимі відновлення протягом року з дуже молодим складом. Колишній 5-зірковий студент-другокурсник Бенні Вільямс, високо оцінений першокурсник Джуда Мінц і Джессі Едвардс, який починає працювати на новій посаді, нададуть команді багато зіркового потенціалу, і захист майже напевно покращиться, але без Свідера та братів Бехайм забивання очок, ймовірно, стане проблемою. .

Georgia Tech Yellow Jackets

 • 2021-2022: 12-20, 5-15 в АСС (14-е)
 • Виліт: Майкл Дево (17,9 оч., 4,9 уд., 3,1 од., 36,5% 3 очки) був заявлений на драфт НБА, Джордан Ашер (14,8 оч., 6,5 уд., 1,5 уд. за гал., 34,2% 3 очки) вичерпав право на участь , Халід Мур (5,2 очка, 3,4 обертів) перейшов у Фордхем, Бубба Пархем перейшов у Семфорд, а Саба Гігіберія перейшов у Сан-Франциско
 • Основні надбання: трансфер Джейвона Франкліна з Південної Алабами 6-7 (12,2 очка, 7,8 уд./1, 1,4 очка), 6-2 трансфер Гарднера-Вебба Ленс Террі (14,3 очка, 35,0% 3 очка), новобранець Латвії 6-9 Фредс Паулс Багатскіс
 • Передсезонний прогноз: 15 -й в ACC; сезон кульгавої качки для Джоша Пастнора
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 7-3 січня 1 Чистий рейтинг: 147
 • Поточний прогноз: 14 тис в ACC; сезон кульгавої качки для Джоша Пастнора

Наймання все більше стає проблемою для Джоша Пастнора, і з закінченням Майклом Дево та Джорданом Ашером виникне головне питання щодо того, звідки братимуться результати. Georgia Tech також досі не замінив Мозеса Райта, що важливо для команди, чий захист і підбір підкріплювалися їхньою грою в центрі з Беном Ламмерсом, Джеймсом Бенксом і Райтом протягом перебування Пастнора.

Родні Говард уже працював у програмі протягом двох сезонів і, здається, не є відповіддю. Вони все ще мають потенціал у списку з Дейвоном Смітом, Далланом Коулманом і трансферним Джейвоном Франкліном, але кожному з цих гравців, здається, залишилося більше року, щоб стати зіркою на університетському рівні. Якщо цього не станеться з одним або двома з них, це може бути останній сезон Пастнора під керівництвом Жовтих Курток.

Оновлення на ранній конференції 1 січня : Джош Пастнор, здавалося, виявив свій найкращий потенційний стартовий склад (Сміт, Коулмен, нова зірка Майлз Келлі, Джейлон Мур і низькоросла, але прохідна версія Мозеса Райта у Джейвоні Франкліні), але тепер він здається приймати відчайдушні рішення на основі невиправданих очікувань.

Сміт знову виходить з лави запасних, що заважає його розвитку та дає більше ігрового часу більш обмеженому Кайлу Стердіванту, тоді як Родні Ховард знову виходить у стартовому складі та бачить великі хвилини, виступаючи в якості дуже великого байдарка на обох кінцях майданчику. Насправді у Georgia Tech достатньо талантів, щоб бути конкурентоспроможними, але, здається, Пастнору це просто на стіні.

Кардинали Луїсвіля

 • 2021-2022: 13-19, 6-14 в ACC (рівня 11-го)
 • Вибуття: Малік Вільямс (9,5 очка, 8,0 уд.), Джаррод Вест (6,1 оч.) і Мейсон Фолкнер вичерпали свої права; Ноа Локк (9,6 очка, 34,2% 3 очка) перейшов у Провіденс, Дре Девіс (7,4 очка) перейшов у Сетон Холл, Метт Кросс (5,8 очка, 3,9 очка) перейшов у UMass, Семюел Вільямсон (5,6 очка, 3,7 оберт.) перевели до SMU, а Гейба Візніцера перевели до Огайо
 • Основні доповнення: 6-10 перехід Теннессі Брендон Хантлі-Гетфілд (колишній топ-25 новобранців), 6-8 топ-40 новобранець Камарі Лендс, 6-8 топ-80 новобранець Девін Рі
 • Передсезонний прогноз: 10 тис в ACC
 • Підсумковий рекорд поза конференцією: 2-9 січня. 1 Чистий рейтинг: 348
 • Поточний прогноз: 15 -й в ACC; можливий вихід після одного сезону для Кенні Пейна

Крім того, що Кенні Пейн буде сильним рекрутером, неможливо знати, які сильні та слабкі сторони будуть у Кенні Пейна на посаді головного тренера. Він увійшов до сильного реєстру та зробив два помітних власних доповнення з Брендоном Хантлі-Гетфілдом та Девіном Рі; однак Ел Елліс насправді єдиний справжній захисник у команді, і він, безперечно, гравець, який налаштований на забивання голів, і минулого сезону майже не мав більше результативних передач, ніж передач.

Оскільки команда на даний момент побудована, Луїсвілл міг би бути видатним у обороні та на дошках за допомогою правильної системи, але ефективність нападу, ймовірно, буде основною проблемою та, ймовірно, обмежить їх успіх у перший рік роботи Пейна на посаді головного тренера.

Оновлення перед конференцією 7 грудня : три початкові поразки Луїсвілля не виглядали такими вже й поганими, оскільки вони мали лише одне очко кожна, але насправді Беллармін, Райт-Стейт і Аппалачіан-Стейт — це команди, які вони повинні були легко перемогти в захисті та підбиранні, враховуючи їх тривалість , атлетизм і загальний рівень таланту.

Справи тільки погіршилися. Команда була історично поганою, наразі посідаючи четверте місце знизу (360 -е місце з 363 команд) у NET-рейтингу на 7 грудня. Команда займає 347 -е місце за загальним відсотком кидків, 334 – те за відсотком оборони та 352 ndу допомозі до плинності. Мабуть, найстрашнішим є запас відскоку команди, статистика зусиль, за якою реєстр має дати Луїсвіллю впевнену перевагу навіть проти більшості команд ACC: Кардинали наразі посідають 275 місце .

Здається, що на обох кінцях майданчика дуже мало узгодженої структури, і на цьому етапі гравці, здається, втратили будь-яку впевненість у своїй здатності досягти успіху. Здавалося б несправедливо дати Пейну спробу лише на один сезон як головного тренера, але результати були безпрецедентними, і на даний момент для всіх, хто бере участь, повинно бути незручно.

Оновлення серії перемог за 18 грудня : «Луїсвілл» нарешті виграв гру проти дуже хорошої команди «Західний Кентуккі», але для цього їм довелося кинути неприйнятні 52% із 3 і вперше за весь сезон зробити більше результативних передач, ніж втрат. Після цього «Кардинали» здобули домашню перемогу на шість очок проти не дуже вдалої команди A&M із Флориди, кидаючи 21,4% із 3-х і віддавши при цьому 9 передач і 22 втрати. У штаті Кентуккі все ще щось гнило, і для Луїсвіля буде ще більше потворності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *