Крах шести колишніх стадіонів MLB, яким ви можете стати свідками

Сумна смерть

Кожне футбольне поле з часом має бути замінено. Навіть Wrigley і Fenway зрештою побачать свою смерть, це лише питання часу (і грошей). Після шаленого успіху Baltimore’s Camden Yards, коли він відкрився, здавалося, що майже кожна команда хоче нових розкопок. І, за винятком кількох м’ячних клубів, більшість отримали нове приміщення. Навіть команди з відносно новими стадіонами хотіли мати ще новіший (я дивлюся на вас, Рейнджери та Бравс).

Щоб отримати нове поле, щось має статися зі старим. Більшість з них були побудовані на дорогій нерухомості, і наявність порожнього гіганта покинутої споруди, яка забирає весь дохід від комерційної нерухомості, не подобається богам грошей. Тому після відкриття нового бейсбольного майданчика попередній був зруйнований.

Знищення футбольного стадіону – справа тривала. Є тисячі тонн бетону, який потрібно знищити та утилізувати, сидіння, табло та багато іншого незабаром стане сміттям, від якого потрібно позбутися. Багато колишніх бейсбольних полів було зруйновано традиційним способом за допомогою кранів і руйнівних м’ячів, але коли місто хотіло швидко позбутися старої споруди, вони вдалися до сучаснішого та ефективнішого способу зруйнувати будинок: знесення методом імплозії.

Немає нічого більш захоплюючого, ніж спостерігати за вибухом кількох тонн динаміту, але подвійно захоплююче, коли це пов’язано з вибухом величезної споруди. Це водночас жахливо й дивовижно, і воно приваблює тисячі свідків насильницької загибелі історичного бейсбольного поля.

Ви також можете стати свідками багатьох нещодавніх аварій на футбольних стадіонах. Завдяки тому, що ви живете в епоху відео та магії YouTube, ви можете знову пережити останні моменти деяких із найвідоміших бейсбольних майданчиків в історії гри. Ось шість, які ви можете переглядати знову і знову, розділяючи хвилювання та сум.

Стадіон Three Rivers, Пітсбург, Пенсильванія

Будинок могутньої команди Pittsburgh Lumber Company, яка домінувала більшу частину 1970-х років, стадіон Three Rivers також знаходився біля місця злиття річок Аллегені та Мононгахела, які утворюють річку Огайо. На жаль, ви не могли побачити жодну з річок з футбольного поля, як це видно на нинішньому будинку Піратів, PNC Park.

PNC Park був побудований поруч із стадіоном Three Rivers, і земля, на якій був колишній футбольний майданчик, знадобилася для нового будинку для футбольного клубу Pittsburgh Steelers. Будь-кому було б небезпечно возитися зі статусом нового закладу «Стілерз», адже в Піттсбурзі дуже серйозно ставляться до футболу. Місту потрібно було швидко розчистити стару бетонну попільничку, на якій був стадіон Three Rivers. У 2001 році, після відкриття високо оціненого PNC Park, Піттсбург попрощався зі старою дівчиною вражаючим вибухом.

Стадіон Ріверфронт, Цинциннаті, Огайо

Подібно до стадіону Three Rivers, Riverfront був одним із старих, потворних багатоцільових стадіонів, який, хоч і практичний, виглядав гірше, ніж гнійний прищ. Він також знаходився на річці Огайо і був таким же зневаженим, як і стадіон «Три річки», після того як Балтімор відправив кожну команду на пошуки нового футбольного поля. Тут також розташовувалася потужна бейсбольна команда 1970-х років під назвою «Велика червона машина».

Такі люди, як Роуз і Бенч, провели більшу частину своєї кар’єри в межах стадіону «Ріверфронт». Але навіть з їхньою історичною силою ніхто не міг врятувати футбольне поле від неминучої загибелі.

29 грудня 2002 року жителі Цинциннаті отримали пізній різдвяний подарунок і феєрверк напередодні Нового року, коли стадіон Riverfront був зруйнований, щоб звільнити місце для Great American Ballpark.

Стадіон округу Фултон, Атланта, штат Джорджія

До того, як “Брейвс” грали на новому полі, він грав на Тернер Філд. Всього за 16 років до цього “Брейвс” били Хомерса на стадіоні округу Фултон. Це футбольне поле було відоме тим, що на ньому Хенк Аарон зробив хоумран, який побив кар’єрний рекорд Бейба Рута серед Хомерсів. Окрім Хаммеріна Хенка, тут також проживав великий вождь Нокахома. Цей вождь виходив зі свого тіпі на польових трибунах і виконував переможний танець кожного разу, коли Бравс забила Гомера.

Зрештою, жалюгідна Braves стала потужною силою в 1990-х, і чемпіони заслуговують на нові розкопки. Для літніх Олімпійських ігор 1996 року в Атланті було побудовано новий стадіон, який після міжнародних ігор перетворили на Тернер Філд. Невдовзі, у серпні 1997 року, стадіон округу Фултон вибухнув.

Стадіон Ветеранс, Філадельфія, Пенсільванія

Стадіону «Ветеран» довелося нелегко. Будь-хто чи будь-хто, хто виріс у Філадельфії, мав важке життя, і вболівальники Phillies були свідченням цього. Вболівальники, відомі своєю шаленістю, стали причиною того, що Veteran’s Stadium став єдиним бейсбольним майданчиком, який мав власну камеру. Це щось; не знаю що, але щось.

Незважаючи на всі зусилля вболівальників, вони не змогли зруйнувати бетонний моноліт футбольного поля, але модернізація могла. Філадельфія нарешті поступилася і запланувала нове бейсбольне поле, наповнене найсучаснішими зручностями. Як наслідок, у березні 2004 року стадіон (і тимчасова в’язниця) був зруйнований.

Метродом, Міннеаполіс, Міннесота

У Метродомі не було нічого звичайного, включаючи його руйнування. Безсумнівно, один із найпотворніших стадіонів, коли-небудь побудованих, він навіть не мав належного купола. Погода в Міннеаполісі може бути жорстокою, тому потрібен був критий футбольний майданчик. Замість будівництва стадіону з жорстким куполом Метродом мав тканинний купол, який утримувався повітрям під тиском на футбольному полі.

Це працювало добре, за винятком випадків, коли було багато снігу; і в Міннесоті випадає багато снігу. Багато разів протягом усього терміну експлуатації на даху накопичувався сильний сніг, що спричиняло здування повітря.

Руйнування Метродому було не менш дивним. Спочатку він мав бути розірваний шматок за шматком, як і багато інших футбольних майданчиків, після того як контрольований вибух зруйнує купол. Руйнування купола пройшло без проблем, але під час процесу демонтажу конструкції деякі шматки впали не так, як планувалося, і це стало проблемою безпеки. Щоб зменшити ризик, було вирішено зруйнувати те, що залишилося від Метродома, і 23 лютого 2014 року заряди вибухівки зруйнували решту споруди.

Кінгмі, Сіетл, Вашингтон

Хочете нове поле? Просто нехай ваш ледь не вб’є деяких шанувальників. Це те, що сталося безпосередньо перед грою Моряків у 1994 році. Деякі плитки куполів впали на зону відпочинку для вболівальників перед тим, як ворота відчинилися.

Якби вболівальники були на сидіннях, вони, безсумнівно, були б убиті. Це спонукало як «Марінерс», так і «НФЛ Сіхокс» (які ділили стадіон з «Марінерс») шукати нові об’єкти. Якщо це було не так погано, то під час ремонту даху двоє будівельників загинули в результаті аварії крана.

У березні 2000 року, здавалося б, прокляте Королівство було зруйноване. Яскравим прикладом того, як фінансуються стадіони та як вони дорого коштують, є нарешті окуплений окружний “Кінгомі” через 15 років після його знищення.

Здувається

Це сумний день для вболівальників бейсболу, коли стадіон, на якому вони провели стільки днів і пережили стільки спогадів, нарешті викинуто на пасовище. І це ніколи не закінчується добре для жодного з них; або звичайними засобами, або імплозією, вони всі будуть знищені. Навіть переповнений історією стадіон Янкі, будинок, який побудувала Рут, зрештою піддався часу.

Хвилювання від нового стадіону мало втішить тих, хто проводить значну частину свого життя, спостерігаючи за грою своєї команди на старому стадіоні.

Це сумний день для вболівальників бейсболу, коли стадіон, на якому вони провели стільки днів і пережили стільки спогадів, нарешті викинуто на пасовище. І це ніколи не закінчується добре для жодного з них; або звичайними засобами, або імплозією, вони всі будуть знищені. Навіть переповнений історією стадіон Янкі, будинок, який побудувала Рут, зрештою піддався часу.

Хвилювання від нового стадіону мало втішить тих, хто проводить значну частину свого життя, спостерігаючи за грою своєї команди на старому стадіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *